هرگونه خرید و یا استفاده از خدمات آکادمی سایت بیا تو امنیت ، به منزله آگاهی کامل با صحت عقل و سلامتی از موارد ذکر شده در این صفحه طلقی میشود.

۱ – هرگونه سو استفاده از محصولات آموزشی خریداری شده اعم از بازفروش محصولات و انتشار مجدد محصولات از لحاظ انسانی کار صحیحی نبوده و پیگرد قانونی دارد.

۲ – تمامی نرم افزار ها و اپیکیشن ها در “ سایت بیا تو امنیت” بصورت رایگان عرضه میشود و محصولاتی که دارای هزینه هستند ، هزینه آنها صرفا به ازای آموزش مربوطه میباشد .

۳ – توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های “سایت بیا تو امنیت” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق منتشر کننده محتوا و مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های “سایت بیا تو امنیت” تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۴ – همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات “سایت بیا تو امنیت” ، مانند متن و مقاله آموزشی، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط “سایت بیا تو امنیت” جزئی از اموال  بیا تو امنیت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار “سایت بیا تو امنیت” است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای “سایت بیا تو امنیت” محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط “سایت بیا تو امنیت” و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار “سایت بیا تو امنیت” است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات “سایت بیا تو امنیت” و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای “سایت بیا تو امنیت” محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات “سایت بیا تو امنیت“، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

۵ – سیاست قیمت‌‏گذاری در “سایت بیا تو امنیت” مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در “سایت بیا تو امنیت” قیمت‏‌های های مصوب نویسنده و تولید کننده محصول میباشد .

۶ – “سایت بیا تو امنیت” خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

۷ – در سایت بیا تو امنیت هیچ محصولی جهت فروش به یک شخص قرار نخواهد گرفت . محصولات منتشر شده جهت فروش به گروهی از افراد میباشند . به جهت جلوگیری از کاهش کیفیت محصولات برای محصولات بروزرسانی منتشر خواهد شد .

۸ – “سایت بیا تو امنیت” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۹ – با توجه به ماهیت محصولات ( دانلودی بودن ) امکان عودت کالا و برگشت وجه میسر نیست . لطفا در انتخاب محصول دقت فرمایید .

۱۰ – ​در صورت وجود هرگونه مشکل پس از خرید ، با رعایت ادب مشکل را مطرح کنید . هرگونه بی احترامی و بی ادبی به اپراتور ها به دور از انسانیت بوده و سبب لغو سفارش شما خواهد شد .

۱۱ – هدف “سایت بیا تو امنیت” از انتشار دوره های آموزشی در حوزه امنیت ، آموزش در جهت جلوگیری از نفوذ میباشد . هر گونه سو استفاده از محتوای آموزشی و استفاده نادرست بر عهده استفاده کننده بوده و “ بیا تو امنیت” مسئولیتی در این زمینه ندارد .

۱۲– هیچ یک از محصولات  بیا تو امنیت تضمینی بر دائمی بودن ندارد و صرفا به دلیل متد بودن ممکن است به دلیل وجود مشکلات متعدد دیگر پاسخگو نباشد،خرید از  بیا تو امنیت به منزله ی قبول این شرط است.